INTERESNE DEJAVNOSTI v I. triadi (1. r., 2. r., 3. r.) – ŠOLSKO LETO 2020/21

 

Dejavnost

 

Mentor Dan, čas
LIKOVNA USTVARJALNICA  (2. – 5. r.) Darja Bastl TOR, 12.50 – 14.35
ZLATI SONČEK (športna dejavnost – 2., 3. r.) * Julija Kramer SRE, 12.50 – 13.35
PRAVLJIČNA USTVARJALNICA (2., 3. r.) U. Sotler, S. Zupančič TOR, 7.30 – 8.15
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (1. r.) Špela Lipuš PON, 12.50 – 13.35
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (2. – 4. r.) Špela Lipuš ČET, 12.50 – 13.35
PLES (2. a) Darja Bastl ČET, 12.00 – 12.45
NEMŠČINA (2., 3. r.) * Anamarija L. Šuster SRE, 12.50 – 13.35
IGRIVA MATEMATIKA (1. r.) Sanja M. Cvahte PET, 12.00 – 12.45
GLASBENA USTVARJALNICA – ORFF (2. – 6. r.) Sanja M. Cvahte ČET, 7.30 – 8.15
MLADI RAZISKOVALCI (3. r.) Lavra Kuserbanj TOR, 12.50 – 13.35
MEPI JUNIOR (2. r.) Sara Urbanija TOR, 13.00 – 14.30
BRALNA ZNAČKA ZA UČENCE TUJCE Urška Sotler Po dogovoru
KITAJŠČINA Katarina Potočnik ČET, 12.50 – 14.30
PLESNO GLEDALIŠČE (3. c) Anita Šmid TOR, 7.30 – 8.15


*Interesni dejavnosti Zlati sonček in Nemščina se bosta izvajali vsaka eno polletje, tako da se lahko otroci prijavijo na obe.

 

INTERESNE DEJAVNOSTI v II. triadi (4. r., 5. r., 6. r.)

 

Dejavnost

 

Mentor Dan, čas
LIKOVNA USTVARJALNICA  (2. – 5. r.) Darja Bastl TOR, 12.50 – 14.35
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (2. – 4. r.) Špela Lipuš ČET, 12.50 – 13.35
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (5. – 9. r.) Špela Lipuš

ČET, 13.50 – 14.35 (1. glas)

TOR, 7.30 – 8.15 (2. glas)

PON, 13.50 – 14.35 (3. glas)

SRE, 13.50 – 14.35 (skupna vaja)

IGRE Z ŽOGO (4. r.) Nadja Robnik PET, 7.30 – 8.15
VESELA ŠOLA (4. – 9. r.) Julija Kramer SRE, 7.30 – 8.15
PRVI KORAKI V RAČUNALNIŠTVO (5., 6. r.) Andreja Cvelfer TOR, 12.50 – 13.35
NOGOMET (6. – 8. r.) Anton Golnar PET, 7.30 – 8.15
BRALNI KLUB HARRY POTTER Simona Zupančič SRE, 7.30 – 8.15
USTVARJALNI, PODJETNI, INOVATIVNI UČENCI N. Dečman, D. Kladnik Po dogovoru
GLASBENA USTVARJALNICA – ORFF (2. – 6. r.) Sanja M. Cvahte ČET, 7.30 – 8.15
MLADI OKOLJEVARSTVENIKI Katarina Kurnik PET, 13.50 – 14.35
GLEDALIŠKA USTVARJALNICA U. Sotler, T. Gregorc ČET, 7.30 – 8.15
ŠPORTNO PLEZANJE (4. – 9. r.) Anton Golnar TOR, 15.30 – 17.00
ŠAH Rajko Đudarić PON, 7.30 – 8.15
BRALNA ZNAČKA ZA UČENCE TUJCE Urška Sotler Po dogovoru
KITAJŠČINA (4., 5. r.) Katarina Potočnik PET, 12.50 – 14.30
KITAJŠČINA (6. r.) Katarina Potočnik PON in SRE, 7.30 – 8.15

 

INTERESNE DEJAVNOSTI v III. triadi (7. r., 8. r., 9. r.)

 

Dejavnost

 

Mentor Dan, čas
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (5. – 9. r.) Špela Lipuš

ČET, 13.50 – 14.35 (1. glas)

TOR, 7.30 – 8.15 (2. glas)

PON, 13.50 – 14.35 (3. glas)

SRE, 13.50 – 14.35 (skupna)

NOGOMET (6. – 8. r.) Anton Golnar PET, 7.30 – 8.15
VESELA ŠOLA (4. – 9. r.) Julija Kramer SRE, 7.30 – 8.15
GLEDALIŠČE – ČAROVNICE (7., 8. r.) Simona Zupančič Po dogovoru
MLADI OKOLJEVARSTVENIKI Katarina Kurnik PET, 13.50 – 14.35
MLADI PUSTOLOVCI – MEPI (9. r.) N. Anderluh, R. Đudarić, J. Kramer, S. Urbanija Po dogovoru
ŠPORTNO PLEZANJE (4. – 9. r.) Anton Golnar TOR, 15.30 – 17.00
BRALNA ZNAČKA ZA UČENCE TUJCE Urška Sotler Po dogovoru
KITAJŠČINA Katarina Potočnik PON in SRE, 7.30 – 8.15