OBVEZNI IZBIRNI PREDMETI 2019/20

 

RAZRED

PREDMET

UČITELJ

KDAJ

  7.

OBDELAVA GRADIV:LES

Katarina Kurnik

ČETRTEK, 6. IN 7. URA

SODOBNA PRIPRAVA HRANE

Špela Ude

ČETRTEK, 0. URA

ŠPORT ZA SPROSTITEV

Lucija Vrhovšek J.

N. Anderluh

PONEDELJEK, 7. URA

ŠPANŠČINA I

Yanika Agostina Potočnik

TOREK, 0. URA

PETEK, 0. URA

NEMŠČINA I

Anamarija L. Šuster

SREDA, 0. URA

PETEK, 6. URA

LIKOVNO SNOVANJE I

Urška Glavnik

ČETRTEK, 0. URA

GLASBENA DELA

Špela Lipuš

PONEDELJEK, 0. URA

 

 

 

 

8.

POSKUSI V KEMIJI

Melita Kosaber

SREDA, 0. URA

OBDELAVA GRADIV:UM.SNOVI

Katarina Kurnik

SREDA, 0. URA

ŠPORT ZA ZDRAVJE

Lucija Vrhovšek J.

N. Anderluh

ČETRTEK, 0. URA

ORGANIZMI V NARAVI IN UMETNEM OKOLJU

Špela Ude

ČETRTEK, 6. URA

ŠPANŠČINA II

Lučka Rednak

TOREK, 0. URA

PETEK, 0. URA

GLASBENA DELA

Špela Lipuš

PONEDELJEK, 0. URA

MULTIMEDIJA

Rajko Đudarić

PETEK, 6. URA

 

 

 

 

9.

LIKOVNO SNOVANJE III

Urška Glavnik

TOREK,  5. URA

OBDELAVA GRADIV:KOVINE

Katarina Kurnik

TOREK,  6. URA

ŠPANŠČINA II

Lučka Rednak

TOREK, 0. URA

PETEK, 0. URA

IZBRANI ŠPORT: ODBOJKA

IZBRANI ŠPORT: NOGOMET

Natalija Anderluh

Anton Golnar

SREDA, 0. URA

NEMŠČINA III

Matej Močnik

PONEDELJEK, 7. URA
ČETRTEK, 6. URA

RAČUNALNIŠKA OMREŽJA

Mojca Tisovic

TOREK,  5. URA

RETORIKA

Anamarija L. Šuster

PONEDELJEK, 0. URA

GLASBENA DELA

Špela Lipuš

PONEDELJEK, 0. URA

 

NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI 2019/20

 

RAZRED

PREDMET

UČITELJ

KDAJ

1.

ANGLEŠČINA

Helena Brezovnik

PON., TOR., SRE., ČET. 5.URA,

 

 

 

 

4.

NEMŠČINA

Nataša Slapnik

ČETRTEK, 0. URA

PETEK, 0. URA

ŠPORT

Natalija Anderluh

PETEK, 6. URA

UMETNOST

Špela Lipuš

TOREK, 6. URA

TEHNIKA

Katarina Kurnik

SREDA, 5. URA

 

 

 

 

5.

NEMŠČINA

Nataša Slapnik

ČETRTEK, 0. URA

PETEK, 0. URA

ŠPORT

Lucija Vrhovšek J.

PETEK, 6. URA

TEHNIKA

Katarina Kurnik

TOREK, 0. URA

UMETNOST

Špela Lipuš

TOREK, 6. URA

 

 

 

 

6.

NEMŠČINA

Nataša Slapnik

ČETRTEK, 0. URA

PETEK, 0. URA

ŠPORT

Lucija Vrhovšek J.

TOREK, 7. URA

TEHNIKA

Katarina Kurnik

PONEDELJEK, 0. URA

UMETNOST

Špela Lipuš

PONEDELJEK, 6. URA

RAČUNALNIŠTVO

Mojca Tisovic

ČETRTEK, 6. URA