INTERESNE DEJAVNOSTI v I. triadi (1. r., 2. r., 3. r.) – ŠOLSKO LETO 2019/20

Dejavnost

 

Mentor

Dan, čas

LIKOVNA USTVARJALNICA  (2.–5. r.)

Darja Bastl

TOR, 12.50–14.35

ZLATI SONČEK (športna dejavnost – 2., 3. r.) *

Julija Kramer

SRE, 12.50–13.35

PRAVLJIČNA USTVARJALNICA (2., 3. r.)

U. Sotler, S. Zupančič

TOR, 7.30–8.15

OTROŠKI PEVSKI ZBOR (1. r.)

Špela Lipuš

SRE, 12.50–13.35

OTROŠKI PEVSKI ZBOR (2.–4. r.)

Špela Lipuš

ČET, 12.50–13.35

PLES (3. a)

Darja Bastl

PON, 12.00–12.45

NEMŠČINA (2., 3. r.) *

Anamarija L. Šuster

SRE, 12.50–13.35

IGRIVA MATEMATIKA (1. r.)

Sanja M. Cvahte

PET, 12.00–12.45

GLASBENA USTVARJALNICA – ORFF (2.–6. r.)

Sanja M. Cvahte

ČET, 7.30–8.15

MLADI RAZISKOVALCI (2. r.)

Lavra Kuserbanj

TOR, 12.00–12.45

ŠAH (2., 3. r.)

Ksenija Novak

PON, 7.30–8.15

USTVARJALNI PRSTKI  (2.–4. r.)

Anita Šmid

SRE, 7.30–8.15

MEPI JUNIOR (1., 2. r.)

Sara Urbanija

SRE, 12.50–14.35

USTVARJALNO-IGRALNI KROŽEK (1. r.)

Petra Odlazek

PET, 7.30–8.15

*Interesni dejavnosti Zlati sonček in Nemščina se bosta izvajali vsaka eno polletje, tako da se lahko otroci prijavijo na obe.

INTERESNE DEJAVNOSTI v II. triadi (4. r., 5. r., 6. r.)

Dejavnost

 

Mentor

Dan, čas

LIKOVNA USTVARJALNICA  (2.–5. r.)

Darja Bastl

TOR, 12.50–14.35

OTROŠKI PEVSKI ZBOR (2.–4. r.)

Špela Lipuš

ČET, 12.50–13.35

MLADINSKI PEVSKI ZBOR (5.–9. r.)

Špela Lipuš

ČET, 13.50–14.35 (1. glas)

PON, 13.50–14.35 (2. glas)

SRE, 13.50–14.35 (3. glas)

TOR, 13.50–14.35 (skupna vaja)

IGRE Z ŽOGO (4. r.)

Nadja Robnik

TOR, 7.30–8.15

VESELA ŠOLA (4.–9. r.)

Julija Kramer

SRE, 7.30–8.15

PRVI KORAKI V RAČUNALNIŠTVO (5., 6. r.)

Andreja Cvelfer

TOR, 12.50–13.35

NOGOMET (6.–8. r.)

Anton Golnar

PON, 7.30–8.15

ŠAH

Ksenija Novak

PET, 7.30–8.15

GLEDALIŠČE

Simona Zupančič

Po dogovoru v 2. polletju

USTVARJALNI, PODJETNI, INOVATIVNI UČENCI

N. Dečman, D. Kladnik

Po dogovoru

GLASBENA USTVARJALNICA – ORFF (2.–6. r.)

Sanja M. Cvahte

ČET, 7.30–8.15

FILM (6.–9. r.)

Matic Čadej

PON, 15.00–16.30

MLADI OKOLJEVARSTVENIKI

Katarina Kurnik

Po dogovoru

USTVARJALNI PRSTKI  (2.–4. r.)

Anita Šmid

SRE, 7.30–8.15

GLEDALIŠKA USTVARJALNICA

U. Sotler, T. Gregorc

ČET, 7.30–8.15

ŠIVANJE ZA ZAČETNIKE

Urška Sotler

SRE, 13.50–14.35

INTERESNE DEJAVNOSTI v III. triadi (7. r., 8. r., 9. r.)

Dejavnost

 

Mentor

Dan, čas

MLADINSKI PEVSKI ZBOR (5.–9. r.)

Špela Lipuš

ČET, 13.50–14.35 (1. glas)

PON, 13.50–14.35 (2. glas)

SRE, 13.50–14.35 (3. glas)

TOR, 13.50–14.35 (skupna vaja)

NOGOMET (6.–8. r.)

Anton Golnar

PON 7.30–8.15

VESELA ŠOLA (4.–9. r.)

Julija Kramer

SRE, 7.30–8.15

GLEDALIŠČE (Mary Poppins)

Simona Zupančič

Po dogovoru

MLADI OKOLJEVARSTVENIKI

Katarina Kurnik

Po dogovoru

MLADI PUSTOLOVCI (9. r.)

N. Anderluh, R. Đudarić, J. Kramer, K. Novak, S. Urbanija

Po dogovoru

ŠIVANJE ZA ZAČETNIKE

Urška Sotler

SRE, 13.50–14.35

ŠAH

Ksenija Novak

PET, 7.30–8.15

FILM (6.–9. r.)

Matic Čadej

PON, 15.00–16.30