03 425 14 00 info@3os-celje.si

Učitelji predmetne stopnje

UČITELJ RAZREDNIK PREDMET PROSTOR POP. GU PROSTOR IN ČAS DOP. GU

TOMISLAV GOLOB

tomo.golob@3os-celje.si

6. a

 

ZGODOVINA, GEOGRAFIJA, DKE

 

Učilnica za zgodovino

(2. nad.)

 

TOREK

9.10-9.55

Zgodovinska uč.

(1. nad.)

 

MATEJ MOČNIK

matej.mocnik@3os-celje.si

6. b

 

ANGLEŠČINA,

OIP-NEMŠČINA II

 

Angleška učilnica III

(1. nad.)

 

TOREK

10.20-11.05

Angleška uč. III

(1. nad.)

 

 

ANAMARIJA LAH ŠUSTER

anamarija.lah@3os-celje.si

 

6. c

 

SLOVENŠČINA,

OIP-NEMŠČINA III

 

Slovenska učilnica I

(pritličje)

 

PONEDELJEK

9.10-9.55

Učilnica za GEO

(1. nad.)

 

VESNA KAČIČ

vesna.kacic@3os-celje.si

7. a MATEMATIKA, TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA

Matematika III

(2. nad.)

 

PONEDELJEK

12.00-12.45

Matematična uč. III

(2. nad.)

 

NATAŠA SLAPNIK

natasa.slapnik@3os-celje.si

7. b

ANGLEŠČINA

NIP-NEMŠČINA 4., 5., 6.r.

Angleška učilnica II

(1. nad.)

SREDA

9.10-9.55

Angleška ul II

(1. nad.)

MARINKA ŠPAN

marinka.span@3os-celje.si

8. a MATEMATIKA, FIZIKA

 

Matematična učilnica II

nad.)

 

SREDA

12.00-12.45

Matematična uč. II

(1. nad.)

 

MELITA KOSABER

melita.kosaber@3os-celje.si

 

8. b

 

KEMIJA, BIOLOGIJA,

NARAVOSLOVJE,

OIP-RASTLINE IN ČLOVEK, POSKUSI V

KEMIJI

 

Učilnica za FIKE

(2. nad.)

PONEDELJEK

11.10-11.55

Kabinet za FIKE

(2. nad.)

ŠPELA UDE

spela.ude@3os-celje.si

9. a

 

BIOLOGIJA, NARAVOSLOVJE

GOSPODINJSTVO,

OIP-SODOBNA PRIPRAVA HRANE, NAČINI PREHRANJEVANJA

 

Gospodinjska učilnica

(klet)

TOREK

11.10-11.55

Gospodinjska uč.

(klet)

ŠPELA LIPUŠ

spela.lipus@3os-celje.si

9. b

 

GLASBENA UMETNOST,

NIP-UMETNOST

 

Glasbena učilnica

(1. nad.)

 

PONEDELJEK

11.10-11.55

Glasbena uč.

(1. nad.)

 

ROMANA DAUGUL

romana.daugul@3os-celje.si

  SLOVENŠČINA

Slovenska učilnica II

(pritličje)

 

SREDA

11.10-11.55

Slovenska uč. II

(pritličje)

 

DANIJELA SEKEJ

danijela.sekej@3os-celje.si

  SLOVENŠČINA

Kabinet DSP pri glasbeni učilnici

(1. nad.)

 

TOREK

9.10-9.55

Glasbena uč.

(1. nad.)

 

URŠKA JAGER

urska.jager@3os-celje.si

 

 

ZGODOVINA, DKE,

OIP-VERSTVA IN ETIKA

 

 

Učilnica za geografijo

(1. nad.)

 

PETEK

11.10-11.55

Učilnica za GEO

(1. nad.)

METKA VAJDIČ

metka.vajdic@3os-celje.si

 

 

ANGLEŠČINA

 

Angleška učilnica I

(1. nad.)

 

SREDA

12.00-12.45

Angleška uč. I

(1. nad.)

 

MOJCA GODEC

mojca.godec@3os-celje.si

 

 

MATEMATIKA,

NIP-RAČUNALNIŠTVO

OIP-RAČUNALNIŠKA OMREŽJA, MULTIMEDIJA,

UREJANJE BESEDIL

 

Računalniška učilnica I

(pritličje)

TOREK

11.10-11.55

Računalniška uč. (pritličje)

URŠKA GLAVNIK

urska.glavnik@3os-celje.si

 

LIKOVNA UMETNOST,

OIP-LIKOVNO  SNOVANJE 1,3

Likovna učilnica

(klet)

 

PONEDELJEK

10.20-11.05

Likovna uč.

(klet)

 

NEJC HOSTNIK

nejc.hostnik@3os-celje.si

  ŠPORT, OIP-ŠSS, ŠZZ, NIP-ŠPORT, OPB

 

Kabinet ŠPO pri telovadnici

(pritličje)

 

PONEDELJEK

8.20-9.05

Kabinet ŠPO

(pritličje)

SUZANA JAVŠNIK

suzana.javsnik@3os-celje.si

  MATEMATIKA

Matematična učilnica I

(1. nad.)

 

PONEDELJEK

10.20-11.05

Matematična uč. I

(1. nad.)

 

ANEJ LENART

anej.lenart@3os-celje.si

 

ŠPORT ,

OIP-ŠSS, ŠZZ, IZBRANI ŠPORT, NIP-ŠPORT

 

Kabinet ŠPO pri telovadnici

(pritličje)

 

          SREDA

9.10-9.55

Kabinet ŠPO

(pritličje)

BLAŽKA SEVČNIKAR

blazka.sevcnikar@3os-celje.si

 

 

TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA, LIKOVNA UMETNOST

OIP-OBDELAVA GRADIV LES, UMETNE MASE, KOVINE, LIKOVNO SNOVANJE 2, NIP- TEHNIKA

 

Tehnična učilnica

(klet)

ČETRTEK

10.20-11.05

Tehnična  uč.

(klet)

NATALIJA ANDERLUH

natalija.anderluh@3os-celje.si

 

 

 

ŠPORT

 

 

Kabinet ŠPO pri telovadnici

(pritličje)

 

ČETRTEK

10.20-11.05

Kabinet ŠPO pri telovadnici

(pritličje)

 

LUCIJA POLENIK

lucija.polenik@3os-celje.si

 

 

SPECIALNA PEDAGOGINJA

 

Učilnica DSP

(1. nad.)

ČETRTEK

7.30-8.20

Učilnica DSP

ALEKSANDER VERHOVŠEK

aleksander.verhovsek@3os-celje.si

 

RAVNATELJ

 

Pisarna ravnatelja

I. nadstropje

ALENA MUNDA

alena.munda@3os-celje.si

  POMOČNICA RAVNATELJA

Pisarna pomočnice ravnatelja

I. nadstropje

DAMJANA KLADNIK

damjana.kladnik@3os-celje.si

  SVETOVALNA DELAVKA

Pisarna ŠSS

pritličje

SAŠA UŽMAH

sasa.uzmah@3os-celje.si

  SVETOVALNA DELAVKA

Pisarna ŠSS

pritličje

Učitelji razredne stopnje

UČITELJ RAZREDNIK DAN URA

SANJA MARCEN CVAHTE

sanja.marcen@3os-celje.si

PETRA ODLAZEK

petra.odlazek@3os-celje.si

1. a ČETRTEK 12.00–12.45

HELENA BREZOVNIK

helena.brezovnik@3os-celje.si

LAVRA KUSERBANJ

lavra.kuserbanj@3os-celje.si

          1. b PONEDELJEK 12.00–12.45

JULIJA KRAMER

julija.kramer@3os-celje.si

          2. a TOREK 12.00–12.45

ANITA ŠMID

anita.smid@3os-celje.si

2. b TOREK 12.00–12.45

SARA MERNIK

sara.mernik@3os-celje.si

2. c PONEDELJEK 7.30-8.15

DARJA BASTL

darja.bastl@3os-celje.si

3. a PONEDELJEK 8.20-9.05

SIMONA ZUPANČIČ

simona.zupancic@3os-celje.si

3. b PETEK 10.20-11.05

BERNARDA JERAJ

bernarda.jeraj@3os-celje.si

4. a ČETRTEK 11.10-11.55

SARA URBANIJA

sara.urbanija@3os-celje.si

4. b SREDA 12.00–12.45

ŠPELA KRESNIK

spela.kresnik@3os-celje.si

5. a PONEDELJEK 10.20-11.05

ANDREJA CVELFER

andreja.cvelfer@3os-celje.si

5. b SREDA 8.20-9.05

TONE GOLNAR

tone.golnar@3os-celje.si

OPB Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši

HELENA ŠKARLIN

helena.skarlin@3os-celje.si

OPB Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši

EMA KUHAR

ema.kuhar@3os-celje.si

OPB Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši
Dostopnost