V šolskem letu 2019/20 bodo popoldanske govorilne ure TRETJI DELOVNI TOREK v mesecu po šolskem koledarju od 16.00 do 18.00. Dopoldanske govorilne ure bodo vsak teden po spodnjem razporedu, razen v tednu, ko bodo potekale popoldanske GU. Starši se morate na dopoldanske GU učitelju, ki ga želite obiskati, obvezno najaviti vsaj en dan prej.

PREDMETNA STOPNJA

UČITELJ

RAZREDNIK

PREDMET

PROSTOR POP. GU

PROSTOR IN ČAS DOP. GU

MELITA KOSABER

 

6. a

KEMIJA, BIOLOGIJA,

NARAVOSLOVJE,

OIP-POSKUSI V KEMIJI

Učilnica za kemijo / fiziko

II. NAD.

TOREK

12.00-12.45

Učilnica za FIKE

MARINKA ŠPAN

6. b

 

MATEMATIKA, FIZIKA

 

Matematična učilnica II

I. NAD.

ČETRTEK

10.20-11.05

Matematična uč. II

MOJCA TISOVIC

6. c

MATEMATIKA

NIP-RAČUNALNIŠTVO

OIP-RAČUNALNIŠKA OMREŽJA

Matematična učilnica I

I. NAD.

PONEDELJEK

11.10-11.55

Matematična uč. I

NATAŠA SLAPNIK

7. a

ANGLEŠČINA 2. in 3. razred, 4.b, 7.a

NIP-NEMŠČINA 4., 5., 6.r.

Angleška učilnica II

I. NAD.

SREDA

10.20-11.05

Kabinet FIKE

ANAMARIJA LAH ŠUSTER

 

7. b

 

SLOVENŠČINA,

OIP-NEMŠČINA I,

RETORIKA

Slovenska učilnica I
Pritličje

ČETRTEK

12.00-12.45

Slovenska uč. I

MATEJ MOČNIK

7. c

ANGLEŠČINA,

OIP-NEMŠČINA III

 

Angleška učilnica III

I. NAD.

TOREK

10.20-11.05

Angleška  uč. III

ŠPELA UDE

8. a

BIOLOGIJA, NARAVOSLOVJE

GOSPODINJSTVO,

OIP-SODOBNA PRIPRAVA HRANE, ORGANIZMI V NARAVI, OPB

Gospodinjska učilnica

KLET

TOREK

9.10-9.55

Gospodinjska uč.

TOMISLAV GOLOB

8. b

ZGODOVINA, GEOGRAFIJA

 

Zgodovinska učilnica

I. NAD.

SREDA

10.20-11.05

Zgodovinska uč.

METKA VAJDIČ

 

9. a

 

ANGLEŠČINA, SLOVENŠČINA

 

Angleška učilnica I

I. NAD.

TOREK

10.20-11.05

Angleška  uč. I

PETER ČANJI

9. b

 

ANGLEŠČINA, DKE

 

Učilnica za angleščino in geografijo

I. NAD.

ČETRTEK

11.10-11.55

Uč. za ang. in ge.

RAJKO ĐUDARIĆ

 

 

MATEMATIKA, FIZIKA, OIP-MULTIMEDIJA

Matematika III

II. NAD.

PETEK

11.05-11.55

Matematična uč. III

URŠKA GLAVNIK

 

LIKOVNA UMETNOST,

OIP-LIKOVNO  SNOVANJE 1, 3

Likovna učilnica

KLET

TOREK

11.10-11.55

Likovna uč.

ANTON GOLNAR

 

ŠPORT, OIP-IZBRANI ŠPORT, OPB

Kabinet ŠV pri telovadnici

PRIT.

ČETRTEK

11.10-11.55

Kabinet ŠV

DIJANA ŽABKAR

 

 

SLOVENŠČINA

 

Slovenska učilnica II

PRIT.

SREDA

10.20-11.05

Slovenska uč. II

LUCIJA VRHOVŠEK JANČIČ

 

ŠPORT (+ 5. a),

OIP-ŠPORT ZA SPROSTITEV, OIP-ŠPORT ZA ZDRAVJE, NIP-ŠPORT (5. IN 6. RAZRED)

Kabinet ŠV pri telovadnici

PRIT.

ČETRTEK

8.20-9.05

Kabinet ŠV

KATARINA KURNIK

 

TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA,

LIKOVNA UMETNOST,

OIP-OBDELAVA GRADIV LES, UMETNE MASE, KOVINE, NIP- TEHNIKA

Tehnična učilnica

KLET

TOREK

11.10-11.55

Tehnična  uč.

NATALIJA ANDERLUH

 

ŠPORT (+4.b), OIP-ŠPORT ZA SPROSTITEV, IZBRANI ŠPORT, ŠPORT ZA ZDRAVJE, NIP-ŠPORT

(4. RAZRED)

 

Server soba

PRIT.

 

PONEDELJEK

10.20-11.05

Server soba

 

ŠPELA LIPUŠ

 

GLASBENA UMETNOST

(+ 4. a in 5. b), NIP-UMETNOST, OIP-GLASBENA DELA, ANSAMBELSKA IGRA

 

Glasbena učilnica

I. NAD.

 

PONEDELJEK

9.10-9.55

Glasbena  uč.

MAJA JERIČ

 

ZGODOVINA, OPB

Kabinet  RS

II. NAD.

ČETRTEK

10.20-11.05

MATIC ČADEJ

 

LIKOVNA UMETNOST, OPB

Kabinet RS

TOREK

10.20-11.05

Likovna uč.

VESNA P. MAROLT

 

 

SPECIALNA PEDAGOGINJA

 

Učilnica DSP

I. NAD.

PONEDELJEK

12.00-12.45

Učilnica DSP

ALEKSANDER VERHOVŠEK

 

RAVNATELJ

 

Pisarna ravnatelja

I. NADSTROPJE

ALENA MUNDA

 

POMOČNICA RAVNATELJA

Pisarna pomočnice ravnatelja

I. NADSTROPJE

DAMJANA KLADNIK

 

SVETOVALNA DELAVKA

Pisarna ŠSS

PRITLIČJE

URŠKA SOTLER

 

KNJIŽNIČARKA

Knjižnica

 

RAZREDNA STOPNJA

 

UČITELJ

RAZREDNIK

DAN

URA

SANJA MARCEN CVAHTE

PETRA ODLAZEK

1. a

PONEDELJEK

12.00–12.45

HELENA BREZOVNIK

SARA URBANIJA

                  1. b

TOREK

12.50-13.35

JULIJA KRAMER

2. a

PONEDELJEK

11.10-11.55

LAVRA KUSERBANJ

2. b

PONEDELJEK

8.20–9.05

ANITA ŠMID

2. c

ČETRTEK

11.10-11.55

DARJA BASTL

3. a

PONEDELJEK

9.10–9.55

SIMONA ZUPANČIČ

3. b

TOREK

9.10–9.55

NADJA ROBNIK

4. a

ČETRTEK

7.30–8.15

EMA  KUHAR

4. b

TOREK

8.20–9.05

NEVENKA DEČMAN

5. a

PONEDELJEK

11.10-11.55

ANDREJA CVELFER

5. b

TOREK

12.00–12.45

CVETKA PEUNIK

OPB

Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši

MONIKA PAVLOVIĆ

OPB

Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši

TADEJ GREGORC

OPB

Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši

ŠPELA KRESNIK

OPB

Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši

HELENA ŠKARLIN

OPB

Po potrebi in predhodnem dogovoru s starši