CELOSTNI PROJEKTI 

RAZRED

NASLOV PROJEKTA

VODJA

ČAS IZVEDBE

SKLEPNI DEL

1.

Razgibajmo glavo in telo

Simona Zupančič

vse leto

2.

Razgibajmo glavo in telo

Simona Zupančič

vse leto

3.

Razgibajmo glavo in telo

Simona Zupančič

vse leto

4.

Savinja, reka našega mesta

Ema Kuhar

maj 2020

razstava

5. 

Lepote Slovenije skozi preteklost

Andreja Cvelfer

7. maj 2020

predstavitev v razredu

6.

V deželi štorkelj, kjer sonce vzide najprej

Metka Vajdič

22. junij 2020

razstava, spletna stran

7.

Zibelka slovenske knjige

Tomislav Golob

29. maj 2020

razstava, spletna stran

8.

Prelepa Gorenjska

Anamarija Lah Šuster

4. oktober 2019

razstava, spletna stran

9.

N’mau čez izaro, n’mau čez gmajnico

Tomo Golob

11. oktober 2019

razstava, spletna stran

Koordinatorica interdisciplinarnih celostnih projektov je Damjana Kladnik.

PROJEKTNE IN REDNE EKSKURZIJE

RAZRED 

VSEBINA 

DATUM 

NOSILEC 

1.

Arboretum, Ljubljana 

junij 2020

Petra Odlazek

2.

Kekčeva dežela, Kranjska Gora 

junij 2020

Darja Bastl

3.

Astro tabor

junij 2020

Julija Kramer

4.

Nazarje, Logarska dolina

maj 2020

Ema Kuhar

5.

Postojnska jama, Predjamski grad 

7. maj 2020

Andreja Cvelfer

6.

Prekmurje

22. junij 2020

Metka Vajdič

6.

Soržev mlin, Nova Cerkev

30. september 2019

Špela Ude

7.

Jama Pekel

18. september 2019

Tomo Golob

7. 

Slivniško jezero

27. maj 2020

Špela Ude

7. 

Dolenjska

31. maj 2020

Maja Jerič

8.

Prelepa Gorenjska

4. oktober 2019

Anamarija Lah Šuster

9.

Koroška

11. oktober 2019

Dijana Žabkar

9.

Krapina

6. april 2020

Melita Kosaber

OSTALE EKSKURZIJE 

Zaključne ekskurzije devetošolcev (en ali dva dni po dogovoru z od. učitelji ter starši)

Smučanje in pohodništvo (po planu športnih dni)

Krajše nekajurne ekskurzije po planu dni: ŠD, ND, KD, TD

London (nadarjeni) – anglisti

Ustvarjalne delavnice na šoli – Matej Močnik, Tadej Gregorc, Damjana Kladnik

Ekskurzija MEPI – tim MEPI

Izlet v Avstrijo (IP, NIP) – Matej Močnik, Nataša Slapnik

NAGRADNE EKSKURZIJE

Nagradni izleti (najboljši športniki in kulturniki ter SU za tekmovanje v disciplini)